Nieuw
{{ product.ProductAward.Quote }}

Anthem 29 1

2021

€ 2.649

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Wees de beste op technisch XC-terrein met snelheid, efficiëntie en controle. Deze 29er heeft de allernieuwste Maestro-veringstechnologie aan boord en is perfect geschikt voor XC-racing, marathons of avontuurlijke dagen op de trail.

De ALUXX SL aluminium frameset met 90 mm achtervering en 100 mm voorvering geeft deze soepel rijdende 29er snelheid, balans en controle op uitdagend technisch XC-terrein. Hij is geoptimaliseerd voor wielen met grotere diameters waarbij het verbeterde Maestro-veersysteem is afgestemd op het compactere achterframe. De vernieuwde geometrie biedt een sneller en wendbaarder stuurgedrag op zowel beklimmingen als afdalingen. De Trunnion-mount demper geeft een soepel gevoel met een verbeterde trapefficiëntie. De nieuwe Advanced Forged Composite bovenste rocker-arm is lichter en sterker dan de vorige aluminium versie. En het lichtgewicht geïntegreerde Giant WheelSystem met Boost-technologie is voorzien van tubeless banden zodat je direct de voordelen voelt in de vorm van meer efficiëntie en controle op technisch terrein.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

XC-efficiëntie:

ALUXX aluminium frameset is gebouwd met lichtgewicht materialen en heeft een agressieve geometrie voor sneller klimmen en accelereren.

29er speed en stabiliteit:

De framegeometrie en vering zijn geoptimaliseerd voor 29 inch wielen en bieden een racewinnende combinatie van snelheid en stabiliteit op XC-terrein.

Tractie en controle:

De verbeterde Maestro Suspension met een Advanced Forged Composite rocker-arm en Trunnion-mount demper zorgen voor soepele veerprestaties op XC-beklimmingen, in bochten en afdalingen.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Balsam Green/Smoke Metal
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum, 90mm Maestro suspension
  • Voorvork
    Fox 32 Float SC Performance, 100mm, GRIP damper, 44mm offset, Boost 15x110, KaBolt, custom tuned for Giant
  • Demper
    Fox Float DPS Performance, 165/42.5, custom tuned for Giant
  • Stuur
    Giant Contact SL XC Flat, 780x31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Contact, 27.2mm
  • Zadel
    Contact SL (neutral)
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano SLX
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano SLX
  • Remmen
    Shimano MT500
  • Remhendels
    Shimano MT501
  • Cassette
    Shimano SLX, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano SLX, 32t
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant XCT 29 alloy
  • Naven
    Shimano, sealed bearing
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    [F] Maxxis Recon Race 29x2.35, foldable, TLR, EXO, tubeless, [R] Maxxis Recon Race 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    12,3 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Met een ALUXX SL aluminium frameset die is ontworpen met 90 mm veerweg achter en 100 mm voor, is deze soepel rijdende 29er een meester in het veroveren van technisch XC-terrein. Hij is geoptimaliseerd voor wielen met een grotere diameter met een verbeterd Maestro-veersysteem dat is geconfigureerd voor een strakkere achterdriehoek. Zijn progressieve framegeometrie maakt hem sneller en wendbaarder op beklimmingen en afdalingen. Een trunnion-mount schokdemper zorgt voor een soepel gevoel met verbeterde trapefficiëntie, en de Advanced Forged Composite bovenste rockerarm is lichter en sterker dan aluminium. Een lichtgewicht Giant WheelSystem met Boost-technologie wordt geleverd met tubeless banden die al zijn gemonteerd zijn, waardoor het gemakkelijk is om extra efficiëntie en controle te ervaren op technisch terrein.

Anthem 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,26102463024,865025,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)88,93,588,93,5893,5893,5
HWielbasis (mm) (inch)111343,8113344,6115445,4117546,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)585235852359423,460423,8
LReach (mm) (inch)41716,443717,245417,947118,5
MStand Over Height (mm) (inch)74029,17613079631,382832,6
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Advanced Forged Composite Technologie
Maestro Suspension Technology
OverDrive
Tubeless Systeem

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.