{{ product.ProductAward.Quote }}

Fathom 29 1

2020

€ 1.299

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Knal die steile beklimmingen op met soepele efficiëntie en scheur die singletrack-afdaling af met stabiliteit en snelheid. Deze aluminium hardtail 29er heeft een uitgebalanceerd rijgedrag op uitdagend XC-terrein.

De Fathom 29 heeft een ALUXX SL aluminium frame met een vernieuwde geometrie die zorgt voor een stabiel rijgedrag op uitdagende XC-trails. Het frame is geoptimaliseerd voor een 100 mm geveerde voorvork om je efficiënt te laten klimmen en totale controle te geven op de afdalingen. Het standaard gemonteerde Giant WheelSystem is voorzien van tubeless banden zodat je direct de voordelen ervaart in de vorm van meer efficiëntie en controle op technisch terrein plus minder kans op lekke banden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beproefd aluminium:

ALUXX SL aluminium frameset is met de hand gebouwd in onze eigen fabriek door de beste aluminiumspecialisten ter wereld.

Balans en stabiliteit:

Framegeometrie is ontworpen om de balans en roll-over capaciteiten van 29 inch wielen te optimaliseren.

XC-controle:

Geveerde voorvork biedt 100 mm soepele veerweg voor extra XC-controle.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Metallic Navy
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Rock Shock Recon RL 100mm, Solo Air, 15x110 Maxle Lite
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 780x31.8, [GA 690]
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper post with remote, 30.9
  • Zadel
    Giant Contact (neutral)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM SX Eagle
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    SRAM NX Eagle
  • Remmen
    Shimano MT400
  • Remhendels
    Shimano MT401
  • Cassette
    SRAM SX Eagle, 11x50
  • Ketting
    SRAM SX Eagle
  • Crankset
    TruVativ Descendent 6k DUB, 30t
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant XCT 29” tubeless ready sleeve-joint rim, 25mm inner width
  • Naven
    [F] Giant Tracker Performance Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Tracker Giant Sport Boost QR 141, loose ball
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    [F] Maxxis Forekaster 2, , EXO/TR[R]Maxxis 29x2.35 Rekon Race, foldable, , EXO/T
  • Gewicht
    13.1 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Built on an ALUXX SL aluminum frame, Fathom 29 features updated geometry that produces a stable ride quality for challenging XC trails. The frame is optimized for a 100mm suspension fork giving you efficiency on the climbs and total control on the descents. And a Giant WheelSystem comes with tubeless tires already set up, making it easy to experience added efficiency and control, plus a reduced risk of flats on technical terrain.

2020 Fathom 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,444517,548018,953020,9
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71003,91154,51305,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)100,53,9100,53,9100,53,9100,53,9
HWielbasis (mm) (inch)110043,3112144,1114245116345,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44217,444217,444217,444217,4
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)60323,760823,962224,563625
LReach (mm) (inch)4061642516,744117,445718
MStand Over Height (mm) (inch)70027,673929,175129,678230,8
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
OverDrive

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.