{{ product.ProductAward.Quote }}

Tempt 1

2021

€ 799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Maak je eerste uitstapje in de modder, of promoveer naar meer uitdagende singletracks. de tempt is ontworpen om je de hele weg te begeleiden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Meer vertrouwen:

Perfect als eerste mountainbike voor vrouwen, mede dankzij het lichtgewicht, capabele en duurzame ALUXX-frame.

Veelzijdig:

De prestatiegerichte en toch comfortabele geometrie van de Tempt geeft deze fiets de veelzijdigheid voor zowel toertjes over de universiteitscampus als offroad-ritten.

Liv 3F-ontwerpfilosofie:

Damesspecifieke geometrie garandeert dat de rijdster centraal boven de fiets zit voor een optimale efficiëntie, comfort en controle.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Met een wendbaar aluminium frame voorzien van een geometrie die speciaal voor vrouwen is ontwikkeld, plus 27,5-wielen die snelheid, efficiëntie en controle combineren, neemt de Tempt je mee van tamme zandpaden tot zeer uitdagende singletracks. Een soepele geveerde voorvork en krachtige schijfremmen bieden aanvullend vertrouwen en controle. Het frameontwerp is voorzien van ruim voldoende beenvrijheid waardoor je precies krijgt wat je nodig hebt om verder en sneller te gaan.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Rosewood
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    SXC32-2 RRL 29, air spring, 100mm or 80mm, QR, alloy steerer, rebound adjustable, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 780x31.8
  • Stuurpen
    Giant Sport, 7-degree
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9
  • Zadel
    Liv Sport
  • Pedalen
    MTB caged
  • Shifters
    Shimano Deore M5100
  • Voorderailleur
    Shimano Deore M5100
  • Achterderailleur
    Shimano Deore M4100
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano Deore M5100, 11x42
  • Ketting
    KMC X11
  • Crankset
    Praxis Cadet, 22/36
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX03V 29, alloy, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    [F]Giant Tracker Giant Sport QR, loose ball [R] Giant Tracker Giant Sport QR, loose ball
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4, wire bead
  • Gewicht
    13,4 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Tempt with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S (29")
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M (29")
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L (29")
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  S (29")M (29")L (29")
AZitbuis lengte (mm) (inch)37014,642016,545017,7
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,459023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)903,5953,71054,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,5°68,5°68,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512
GNaloop (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,7
HWielbasis (mm) (inch)111944,1113944,8116045,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)59623,560123,761024
LReach (mm) (inch)39915,741816,543517,1
MStand Over Height (mm) (inch)70527,87372975729,8
NStuur breedte (mm) (inch)75029,575029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6502502
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 29"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie
3F: Fit, Form, Function

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.