{{ product.ProductAward.Quote }}

Terrago 29 2

2020

€ 999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Krijg het juiste trailgevoel met deze klassieke hardtail die speciaal gebouwd is voor ambitieuze singletrack-rijders. Hij heeft grotere 29 inch wielen die hem stabiliteit op XC-terrein verschaffen. Zodoende kun je de snelheid opvoeren op beklimmingen en de remmen losgooien op de afdaling.

De Terrago heeft een lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp. Dankzij de offroad-stabiliteit van de grotere 29 inch wielen is deze fiets een geweldige keuze voor XC-terreinomstandigheden. De framegeometrie is speciaal afgestemd op de wielmaat en de 100 mm geveerde voorvork. Het resultaat is een vertrouwd aanvoelend rijgedrag dat uitstekend past bij XC-rijders die zoeken naar mogelijkheden om hun snelheid en vaardigheden te vergroten tijdens leuke singletrack-ritten.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beproefd aluminium:

ALUXX aluminium frameset is met de hand gebouwd in onze eigen fabriek door de beste aluminiumspecialisten ter wereld.

Balans en stabiliteit:

Framegeometrie is ontworpen om de balans en roll-over capaciteiten van 29 inch wielen te optimaliseren.

XC-controle:

Geveerde voorvork biedt 100 mm soepele veerweg voor extra XC-controle.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Orange
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Suntour Raidon XC RL-R 29", 100mm, remote lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC, flat, 720x31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Connect, 30.9
  • Zadel
    Giant Connect (upright)
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano SLX
  • Voorderailleur
    Shimano SLX
  • Achterderailleur
    Shimano SLX
  • Remmen
    Shimano MT200
  • Remhendels
    Shimano MT200
  • Cassette
    Shimano SLX, 10x45
  • Ketting
    Shimano SLX
  • Crankset
    Shimano SLX, 26/36
  • Bottom Bracket
    Shimano
  • Velgen
    Giant 27.5" 6061 aluminum, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    [F]Shimano Boost 15x110, sealed bearing [R] Shimano Boost QR 12x142, sealed bearing
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Maxxis Ikon 29x2.2, , wire
  • Gewicht
    13.3 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57722,759923,662224,564625,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11244,91405,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,794,33,7
HWielbasis (mm) (inch)111043,7113244,6115745,6118246,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)60123,761124,162924,864325,3
LReach (mm) (inch)39915,741816,543517,145517,9
MStand Over Height (mm) (inch)72628,676029,979831,483332,8
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4702,8803,1
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.