{{ product.ProductAward.Quote }}

Trance Advanced Pro 29 3

2021

€ 3.599

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Gooi je trailriding-avonturen in een hogere versnelling met deze gloednieuwe 29 inch alleskunner. Of je nu op zoek bent naar snellere enduro-tijden of lekker wilt spelen op een vet rondje in het bos, je bent alles en iedereen de baas op deze singletrack shredder met grote wielen.

Het kostte ons team van technici, productontwerpers en profrijders jaren om een nieuwe mid-travel 29er te creëren die voldeed aan hun hoge standaards, maar het wachten is beloond. De wedergeboorte van deze trailbike is een grote stap voorwaarts want hij biedt een functioneel voordeel op het gebied van allround trailprestaties. Het begin allemaal met het full composite frame dat voorzien is van de meest recente uitvoering van onze Maestro-vering. De Advanced Forged composite rocker-arm en de trunnion-mount demper produceren 115 mm soepele achtervering die actief en gevoelig reageert op kleine oneffenheden waardoor je geweldige tractie en controle hebt. Daarnaast heeft de nieuwe framegeometrie progressieve balhoofd- en zitbuishoeken, kortere liggende achtervorken en een langere bovenbuis. Het resultaat is dat de snelheid en controle van de 29 inch wielen in balans zijn met de wendbaarheid en levendigheid die je nodig hebt om met maximaal vertrouwen en controle door de bochten te scheuren en over rock gardens te knallen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

29er vertrouwen en controle:

Grote 29 inch wielen rollen beter en met meer balans en stabiliteit over ruw terrein. Daardoor krijg je enerzijds meer momentum om technische beklimmingen te overwinnen en anderzijds meer vertrouwen om snelle, ruige singletracks op volle snelheid af te dalen.

Nieuwste veringstechniek:

De updated Maestro achtervering heeft een trunnion-mount demper met een langere slag en een soepeler gevoel. Er is een volle 115 mm achtervering beschikbaar (130 mm aan de voorzijde) en de demper wordt aangestuurd door een nieuwe Advanced Forged composite bovenste rocker-arm die stijver en sterker is en bovendien zorgt voor een lager totaalgewicht.

Op trails afgestemd chassis:

De lichtgewicht Advanced-grade composite frameset heeft een vernieuwde geometrie met een agressieve 66,5 graden balhoofdhoek en een 74,5 graden zitbuishoek plus 44 mm vork-offset. Het resultaat is wendbare en efficiënte klimeigenschappen plus extra controle tijdens snelle afdalingen.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Metallic Black/Glitter Gray/Chrome
  • Frame
    Advanced-Grade Composite front and rear triangles, 115mm Maestro suspension
  • Voorvork
    Marzocchi Z2, 130mm, GRIP damper, Boost 15x110 QR, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Demper
    Fox Float DPS Performance, 165/42.5, custom tuned for Giant
  • Stuur
    Giant Contact TR35, 780x35mm, 20mm rise
  • Stuurpen
    Giant Contact SL 35
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper with remote, 30.9
  • Zadel
    Giant Romero SL
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    SRAM SX Eagle
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    SRAM SX Eagle
  • Remmen
    Shimano MT400
  • Remhendels
    Shimano MT401
  • Cassette
    SRAM SX Eagle, 11x50
  • Ketting
    SRAM SX Eagle
  • Crankset
    SRAM SX Eagle, 30t
  • Bottom Bracket
    SRAM, press fit
  • Velgen
    Giant TR-1 29, alloy
  • Naven
    [F] Giant Tracker Performance Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Tracker Performance Boost 12x148, sealed bearing
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    [F] Maxxis Minion DHF 29x2.3, 3C, EXO, TR [R] Maxxis Aggressor 29x2.3, 3C, EXO, TR, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    13,4 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

The Trance Advanced Pro 29 features a full composite frame that’s fitted with our most up-to-date Maestro suspension. The Advanced Forged composite rocker arm and trunnion-mount shock help produce 115mm of smooth rear-wheel travel that’s active and sensitive to small bumps, giving you killer traction and confident control. And the frame geometry is updated with progressive headtube and seattube angles, shorter chainstays and a longer toptube—all engineered to balance the speed and control of its 29-inch wheels with the quickness and agility you need to rail corners, hammer through rock gardens and do it all with confidence and control.

Trance Advanced Pro 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)380154311746418,349619,5
BZitbuis hoek (degrees)74,5°74,5°74,5°74,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59223,361224,163224,965225,7
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71104,31104,31204,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)66,5°66,5°66,5°66,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)116,84,6116,84,6116,84,6116,84,6
HWielbasis (mm) (inch)115445,4117646,3119647,1121848
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)351,4351,4351,4351,4
KStack (mm) (inch)59923,661324,161324,162224,5
LReach (mm) (inch)42616,844217,446218,248018,9
MStand Over Height (mm) (inch)70827,974029,17613078530,9
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502602,4
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced Composite Technology
Advanced Forged Composite Technologie
Maestro Suspension Technology
OverDrive
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.