{{ product.ProductAward.Quote }}

Trance E+ 3 Pro

2020

€ 3.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Sneller klimmen, langere rondjes en meer singletrack-plezier op elk gewenst moment. Geef jezelf de kracht en de vrijheid om je trailavonturen te verlengen.

De SyncDrive Pro motor geeft de Trance E+ Pro een stevige 80 Nm koppel en 360 procent instelbare ondersteuning via de nieuwe Giant E-bike app. Met 140 mm soepele Maestro-vering aan het achterwiel, 150 mm voorvering en een framegeometrie die is afgestemd op 27.5-wielen, is dit een volledig nieuwe manier om technische singletrack te overwinnen. Geniet van E-bike-rijden op de manier zoals jij wilt - rij met volle kracht of stel het vermogen juist iets minder agressief in. Het EnergyPak is fraai in de onderbuis van het lichtgewicht ALUXX frame geïntegreerd en heeft afhankelijk van het model 500 Wh of zelfs 625 Wh capaciteit. De RideControl ONE heeft mogelijkheden voor navigatie en het bijhouden van gezondheids- en fitness-data. Opgeteld zorgt dit alles voor een fantastische dag op de trails.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Totale controle:

De ALUXX SL frameset, 27.5-wielen en 140 mm soepele Maestro-vering zorgen voor superieure controle op technisch terrein.

Krachtige motor:

Met de prestatiegerichte SyncDrive Pro motor met 80 Nm koppel en tot 360% instelbare ondersteuningsgraad, kun je verder rijden en alle soorten terrein overwinnen.

Slimme technologie:

Uitgerust met slimme techniek zoals de geïntegreerde RideControl ONE met navigatie, fitness- en gezondheidsdata.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Pro

  • Actieradius
  • Zwaar: 50 KM 31 miles
  • Goed: 100 KM 62 miles
  • Ideaal: 160 KM 99 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Pro
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl ONE, remote button
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart 500, 36V 13.8Ah integrated Lithium-Ion
  • Maten
    XS, S, M, L, XL
  • Kleuren
    Vibrant Red / Black
  • Frame
    ALUXX SL-grade aluminum, Advanced forged composite upper rocker, 140mm Maestro suspension system
  • Voorvork
    Rock Shox 35 Gold RL DebonAir, 150mm travel, 44mm offset, MotionControltm rebound and lockout control, 15x110 Boost, MaxleLite
  • Demper
    Fox Float DPS Performance, EVOL Large Volume sleeve, 3-position lever, 185x52.5mm Trunnion mount, custom tuned
  • Stuur
    Giant Contact 35 Trail, 35x780mm
  • Stuurpen
    Giant Contact SL 35
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch, dropper, 30,9mm (S:100/M:125/L:150/XL:170)
  • Zadel
    Giant Contact, Neutral
  • Pedalen
    -
  • Shifters
    SRAM SX Eagle 12-speed
  • Voorderailleur
    MRP 1X CS custom
  • Achterderailleur
    SRAM SX Eagle 12-speed
  • Remmen
    Tektro HD-M745 Orion, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
  • Remhendels
    Tektro HD-M745 Orion
  • Cassette
    SRAM PG-1210, 11-50T, 12-Speed
  • Ketting
    SRAM SX Eagle PowerLock, 12-speed
  • Crankset
    SRAM X-Sync Eagle 38T 104BCD chainring Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set (Q-factor=168, S:160, M/L:165, XL:170)
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant AM 27.5+, Tubeless ready, 35mm inner width
  • Naven
    Giant eTracker Boost, Sealed cartridge bearing, 6-bolt, [F] 110x15 [R] 148x12mm Thru-axle
  • Spaken
    Sapim E-Lite [r] Race [f]
  • Banden
    Maxxis Minion DHF 27.5x2.6" Foldable, Tubeless, EXO, Dual compound [F] Maxxis HighRollerII 27.5x2.6" Foldable, Tubeless, EXO, Dual Compound [R]
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart charger Tubeless kit (liquid, valves, levelrs, manual, tool)
  • Gewicht
    20.2 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

The SyncDrive Pro motor gives the Trance E+ Pro a massive 80Nm of torque and 360 percent tunable support, all controlled by the new Giant E-bike App. This lets you enjoy every aspect of E-bike riding, whether you want to ride with full power or tune it less aggressively. Featuring 140mm of smooth Maestro suspension travel in the rear, 150mm in the front, and frame geometry that’s designed for 27.5 wheels, this is a whole new way to tackle technical singletrack trails. The EnergyPak battery is cleanly integrated into the downtube of the lightweight ALUXX SL frame. The new RideControl ONE center gives you navigation, health and fitness tracking capabilities give this E-bike more features than ever before.

2020 Trance E+ Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)380154061644517,54821950720
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,4585236102463024,865525,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71003,91104,31305,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)66,5°66,5°66,5°66,5°66,5°
FVork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)1094,31094,31094,31094,31094,3
HWielbasis (mm) (inch)116946118446,6121047,6123148,5125949,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)150,6150,6150,6150,6150,6
KStack (mm) (inch)57922,857922,85842359323,361124,1
LReach (mm) (inch)40315,941816,544217,446018,147918,9
MStand Over Height (mm) (inch)72828,773929,174029,177230,479231,2
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502502602,4
PCranklengte (mm) (inch)1606,31606,31656,51656,51706,7
QWielmaat 27.5+27.5+27.5+27.5+27.5+

Technologieën

RideControl ONE
SyncDrive Pro
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Maestro Suspension Technology
Hybrid Cycling Technology
ALUXX SL Aluminium Technologie
Energypak

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.