{{ productAwardLocalized.Quote }}

Vall E+ Pro

2021

€ 3.399

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Memorabele ritten komen nu onder handbereik - beleef de bergavonturen van je dromen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Toegankelijk en betrouwbaar:

Nieuwe trails en prachtige ritten liggen nu eenvoudig binnen handbereik dankzij de ultrabetrouwbare EnergyPak Smart 625 Wh accu met een actieradius van 200 km. De Yamaha SyncDrive Pro motor levert 80 Nm koppel en heeft zes standen die uiteenlopen van 100 - 360% ondersteuning.

Geïntegreerd ontwerp:

Naast de geïntegreerde snelheidssensor, is ook de EnergyPak Smart accu in de onderbuis geïntegreerd en eenvoudig toegankelijk.

Soepel rijden:

Smart Assist Technology versoepelt het rijgedrag over hobbels, terwijl het RideControl ONE bedieningspaneel op het stuur binnen handbereik zit om de trapondersteuningsfuncties te kiezen en het accuniveau te bekijken.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 625 / SyncDrive Pro

  • Actieradius
  • Zwaar: 52 KM 32 miles
  • Goed: 105 KM 65 miles
  • Ideaal: 180 KM 111 miles

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Of je nu sneller wilt rijden, verder wilt fietsen of je conditie verbeteren, met de Vall E+ Pro verleg je direct je grenzen. Pas de rijmodus aan met behulp van de RideControl ONE op het stuur waarbij je via de app belangrijke ritinformatie zoals accu- en ondersteuningsniveau direct kunt bekijken. De Vall E+ Pro is voorzien van het topmodel SyncDrive Pro motor met zes ondersteuningsstanden (uiteenlopend van 100-360% ondersteuning), inclusief een Smart Assist modus. De XS- en S-frames zijn voorzien van 27.5 inch wielen, terwijl de M- en L-frames uitgerust zijn met 29 inch wielen. Op die manier krijgt elke rijdster onafhankelijk van haar lichaamslengte de juiste wielmaat voor een optimale balans en wendbaarheid. Volgens de principes van de Liv 3F-ontwerpfilosofie is een geïntegreerde accu gecombineerd met een krachtige, maar soepel ondersteunende motor en dat resulteert in een uiterst efficiënt rijgedrag. De 120 mm geveerde voorvork en naadloze motorondersteuning helpen je om sneller naar het begin van de trail te rijden en steilere routes te nemen zodat je langer kunt genieten van de prachtige uitzichten en gave afdalingen.

Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Pro
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo
  • Display
    wireless display compatible
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart 625, 36V Integrated Lithium-Ion
  • Maten
    XS, S, M, L (XS-S: 27.5", M-L: 29")
  • Kleuren
    Dark Iridescent
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛ inch headtube, 148x12mm Thru-Axle, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour Raidon 34 Boost Air LOR 27.5 / 29 120mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout (XS-S: 27.5", M-L: 29")
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x690~750mm (XS-S: 690 / M-L: 750)
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Liv Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    chainguide
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 11-Speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano CS-M5100 11-51T 11-Speed
  • Ketting
    KMC e11 Sport EPT E-bike optimized
  • Crankset
    Praxis Wavetm 36T Cold Forged 4130 premium steel Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set
  • Velgen
    Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Naven
    Giant eTracker Boost, Sealed cartridge bearing, 6-bolt, [F] 110x15 [R] 148x12mm Thru-axle
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis DHF 29x2.5 / 27.5x 2.5 WT Foldable 60TPI TLR EXO [F]Maxxis Aggressor 29x2.5 / 27.5x 2.5 WT Foldable 60TPI TLR EXO [R] (XS-S: 27.5", M-L: 29")
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart chargerGiant EnergyPak Plus range extender compatible
  • Gewicht
    19,2 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Vall E+ Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)40515,944517,548519,1
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56522,259523,461524,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)103,84,199,53,999,53,9
HWielbasis (mm) (inch)113044,5116145,7118246,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)502451,8451,8
KStack (mm) (inch)62624,662524,663425
LReach (mm) (inch)3801540415,942116,6
MStand Over Height (mm) (inch)70427,774929,577730,6
NStuur breedte (mm) (inch)69027,275029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502502602,4
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QWielmaat 27.5+29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminum Technologie
Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Pro
RideControl ERGO

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.