Nieuw
{{ product.ProductAward.Quote }}

XTC Advanced 29 3

2021

€ 1.899

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Deze composite hardtail 29er biedt pure XC-snelheid, een responsief rijgedrag en maximale efficiëntie op snelle, flowy singletracks. Het is een geweldige keuze voor je wekelijkse race-serie, een offroad-marathon of om verschroeiend hard over je plaatselijke XC-trails te scheuren.

Met zijn grote 29 inch wielen en lichtgewicht Advanced-grade composite frame, vreet deze soepele hardtail elk XC-terrein op. De frameset is afgestemd op een 100 mm voorvork en is handgebouwd met een specifiek composite layup-schema dat afhankelijk is van de framemaat om een optimale stijfheid-gewichtsverhouding te creëren met precies de juiste hoeveelheid verticale doorbuiging. Het resultaat is een fiets die steile beklimmingen opvliegt en jou extra vertrouwen en controle geeft op snelle, flowy singletracks. Hij heeft bredere Boost-naven voor een hogere wielstijfheid en meer bandenvrijheid om bredere banden te kunnen monteren, plus een hele serie uitrustingskenmerken waarmee je zijn prestaties helemaal op het terrein kunt afstemmen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht en responsief:

Een handgebouwde Advanced-grade composite frameset die XC-wedstrijdrijders en fanatieke mountainbikers een competitief voordeel geeft tijdens het klimmen, accelereren en sprinten.

XC-efficiëntie:

Het frame heeft een hoge stijfheid/gewichtsverhouding en dat vertaalt zich naar een hoge trapefficiëntie en nauwkeurig stuurgedrag op de trails.

Aangepaste flexibiliteit:

Elk framemaat heeft een specifiek afgestemde mate van verticale flexibiliteit. Er zijn individuele composite layup-schema's gemaakt voor een optimale verticale flexibiliteit om een soepeler rijgedrag te creëren op XC-terrein.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Carbon/Balsam Green
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Giant Crest 34 RRL, 100mm, remote lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL XC Flat, 780x31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Connect, 30.9
  • Zadel
    Giant Contact (neutral)
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore
  • Remmen
    Shimano MT410
  • Remhendels
    Shimano MT401
  • Cassette
    Shimano Deore, 11x51
  • Ketting
    Shimano
  • Crankset
    Praxis Cadet Boost, 32t
  • Bottom Bracket
    Praxis, press fit
  • Velgen
    Giant XCT 29” alloy
  • Naven
    Shimano, sealed bearing
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    Maxxis Recon Race 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    11,7 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Met zijn grote 29 inch wielen en lichtgewicht Advanced-grade composite frame, vreet deze soepele hardtail elk XC-terrein op. De frameset is afgestemd op een 100 mm voorvork en is handgebouwd met een specifiek composite layup-schema dat afhankelijk is van de framemaat om een optimale stijfheid-gewichtsverhouding te creëren met precies de juiste hoeveelheid verticale doorbuiging. Het resultaat is een fiets die steile beklimmingen opvliegt en jou extra vertrouwen en controle geeft op snelle, flowy singletracks. Hij heeft bredere Boost-naven voor een hogere wielstijfheid en meer bandenvrijheid om bredere banden te kunnen monteren, plus een hele serie uitrustingskenmerken waarmee je zijn prestaties helemaal op het terrein kunt afstemmen.

XtC Advanced 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)431,7431,7431,7431,7
GNaloop (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HWielbasis (mm) (inch)108742,8110643,5112844,4115945,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60423,860423,861324,163224,9
LReach (mm) (inch)41616,443517,145317,847718,8
MStand Over Height (mm) (inch)7372976430,179131,182932,6
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
Tubeless Systeem

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.